اتحادیه تولیدکنندگان فیلم و برنامه‌های تصویری ایران با اعضای جدید کار خود را آغاز کرد/ محمدرضا تخت کشیان مدیر مسئول، ایرج محمدی رئیس هیئت مدیره و سعید مرادی مدیرعامل شد

به گزارش ایران فیلم پرس، به نقل از روابط عمومی اتحادیه تولیدکنندگان فیلم و برنامه های تصویری ایران , هیئت مدیرۀ اتحادیه تولیدکنندگان فیلم و برنامه‎های تصویری ایران اعضاء خود را شناخت. محمدرضا تخت کشیان مدیر مسئول، ایرج محمدی رئیس هیئت مدیره و سعید مرادی به عنوان مدیرعامل این اتحادیه انتخاب شدند.

اتحادیه تولیدکنندگان فیلم و برنامه‌های تصویری ایران به منظور دفاع از منافع قانونی تولیدکنندگان حوزۀ تولید فیلم و سریال راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه، محمدرضا تخت کشیان به عنوان مدیرمسئول، ایرج محمدی به عنوان رئیس هیئت مدیره و سعید مرادی به عنوان مدیرعامل انتخاب شدند. این اتحادیه از چند شخصیت‌ حقوقی تشکیل می‌شود که هر کدام یک شخصت حقیقی را به عنوان نمایندۀ قانونی خود برای عضویت در هیئت مدیره و ادارۀ اتحادیه و وضع قوانین و تصمیم‌گیری‌ها انتخاب کردند. محمدرضا تخت کشیان به نمایندگی از موسسه آفتاب نگاران، ایرج محمدی روزبهانی به نمایندگی از موسسه تولید فیلم ثنا، سید احمد تقوی پویا به نمایندگی از موسسه تیراژه فیلم، طهورا ابوالقاسمی به نمایندگی از موسسه اندیشه پردیس جم و سید امیر پروین حسینی به نمایندگی از موسسه فیلم امیر پروین به عنوان اعضاء هیئت مدیرۀ اتحادیه انتخاب شدند.

مدیرمسئولی این اتحادیه را محمدرضا تخت کشیان بر عهده دارد. همچنین، رئیس هیئت مدیرۀ این مجموعه ایرج محمدی روزبهانی است. به جز این، سید احمد تقوی پویا به عنوان نائب رئیس هیئت مدیره و طهورا ابوالقاسمی به عنوان خزانه دار انتخاب شدند. همچنین، سعید مرادی به عنوان یک شخصیت حقیقی و عضو خارج از هیئت مدیره، مدیرعامل این اتحادیه گردید.

سعید مرادی در خصوص مهم ترین حقوق و وظایف اتحادیه گفت: تعیین و اعزام نمایندگان قانونی اتحادیه به شوراها، مراجع و مجامع قانونی، ایجاد بانک اطلاعاتی برای تمرکز اطلاعات مربوط به رسانه های دیداری کشور در زمینه اشتغال، سرمایه گذاری و توسعه بازارهای فرهنگی و هنری و همچنین اطلاعات مربوط به برگزاری جشنواره ها و سمینارها و غیره، مشارکت در تنظیم سیاست ها و استراتژی های تولید، توزیع و انتشار آثار در رسانه های دیداری کشور با وزارتخانه ها و سازمان های دولتی، عمومی و خصوصی و … است.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا