اولین حضور جهانی فیلم سه حرفی

فیلم «سه حرفی» به تهيه كنندگى و کارگردانی وحید بیطرفان

به گزارش ایران فیلم پرس، بیطرفان که کارگردانى سریال پلیسى تلاطم و سریال طنز ما و بى ما رانیز در کارنامه خود دارد ، درباره سه حرفى گفت :

سه حرفى یک فیلم عاشقانه أست ، اما نه عاشقانه اى کلیشه اى و تکرارى که در آثار مشابه وجود دارد . سه حرفى همانطور که از اسمش پیداست ، قصه اى کشف نشده دارد . این فیلم عاشقانه اى است که به آسیب شناسى معضل طلاق عاطفى مى پردازد . یک سایکودرام ( فیلمى با نگاه روانشناسى ) خانوادگى أست که از دیدگاه روانشناسى ، به تحلیل روابط بین زن و شوهرها، مشکلات بین افراد ، عدم تفاهم ، خودخواهى یکى از زوج ها و حتى بررسى علل طلاق عاطفى مى پردازد که منجر به طلاق رسمى مى شود .

بیطرفان درباره قصه سه حرفى میگوید : رابطه پویان و بهار ، دچار تکرار شده أست . همه چیز بوى روزمرگى گرفته و انگار دیگر عشقى وجود ندارد . در این شرایط معمولاً زوج ها اگر از هم سرد شده باشند از هم جدا میشوند و یا اگر هنوز علاقه ام در میان باشد ، به مشاور و روانشناس مراجعه میکنند تا مشکل را برطرف کنند . اینبار مشکل طلاق عاطفى بر سر کسى آمده که خود روانشناس و مشاور خانواده أست . بهار سعى دارد مشکل را با علم روانشناسى بر طرف کند اما پویان که استاد دانشگاه است و فلسفه درس میدهد به شدت احساس روزمرگى میکند و و دیگر تاب تحمل روزهاى تکرارى اش را ندارد . او دست به اقدامى میزند که تا خود و زندگى اش را نجان دهد ، اما مشکلات او بدتر میشوند . بهار خانه را ترک میکند و…

بیطرفان افزود: فیلم «سه حرفی» به تازگى تور فستیوال‌های خارجی خود را آغاز کرده و در اولین راه در جشنواره فیلم first time filmmaker sessions انگلیس به سرپرستى استودیو پاینوود انگلستان پذیرفته شده أست .

وحید بیطرفان که فارغ التحصیل رشته کارگردانى و تدوین سینماست و تاکنون فیلم و سریال هاى زیادى را در سِمت تدوین گر و کارگردان از اى در رسانه ملى تولید و پخش شده أست .

مهران هادی، نیلوفر پارسا، فاطیما درستکار، فاطمه جوان بختی، ، وحید بیطرفان ، صفا صوفی سیاوش، حسام الدین آریان فر و رضا بیطرفان از بازیگران این فیلم هستند .

وحید بیطرفان خود تهیه کنندگى سه حرفى را بر عهده دارد و پویان مقدم مدیر فیلمبرداری این فیلم أست . طراح صحنه صحنه و لباس : کیارش قوام زاده ، طراح چهره پردازی : کوروش علیزاده ، مدیر صدا بردارى : اشکان پورتاجی ، موسیقى متن : دانیال شهرتى ، طراحى و ترکیب صدا : پارسا عاشقان ، دستیار اول کارگردان و برنامه ریز : حسین صفریان بحرى و منشى صحنه : فروغ غیاثوند از جمله عوامل دیگر فیلم سه حرفى مى باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا