سیدبشیر حسینی مجری شبکه سه شد

قائم‌مقام شبکه سه در گفت‌وگوی تلویزیونی به تشریح برنامه‌های پاییز این شبکه تلویزیونی پرداخت و از روی آنتن رفتنِ مسابقه‌ جدیدی به نام «رویانیوم» خبر داد.

به گزارش ایران فیلم پرس، شبکه سه این روزها سریال «بی‌‌نشان» را روی آنتن دارد و قرار است در فصل پاییز و روزهای آغازینِ مهرماه سریالِ جدیدی به نام «بی‌همگان» را به کارگردانی بهرنگ توفیقی و اصغر هاشمی و تهیه‌کنندگی مهران مهام روی آنتن داشته باشد.

البته فصل جدید برنامه‌هایی همچون «زوجی‌نو» هم به راه خواهد بود؛ چرا که باربد بابایی مجری آن نیز در صفحه مجازی خودش با اعلامِ فراخوانی به شرکت‌کنندگان، ساخت فصل جدید را خبر داده است.

مهدی بلوکات قائم‌مقام شبکه سه در گفت‌وگویی با شبکه خبر، برنامه‌های پاییز این شبکه تلویزیونی را اعلام کرد. او گفت: با پایان ماه صفر، سریال «بی‌همگان» مجموعه جدیدی است که روی آنتن خواهد رفت. ملودرامی اجتماعی که فضایِ گرم و جذابی خواهد داشت.

وی در خصوص ساختِ برنامه‌های جدید به «رویانیوم» اشاره کرد و گفت: با توجه به برنامه‌های شاخصی که در حوزه‌های هنری و ورزشی همچون «عصر جدید» و «ستاره‌ساز» داشتیم و تجربیات خوبی بودند، در حوزه معارفی، علمی و دانش‌بنیان هم این اتفاق افتاد. در حوزه معارفی که «حسینیه معلی» روی آنتن رفت و استقبال خوبی را شاهد بودیم و برای ماه ربیع‌الأول هم برنامه «رویانیوم» تدارک دیده شده که قابل توجه دانش‌آموزان، دانشجویان و اساتید و نخبگان، دانشمندان و شرکت‌های دانش‌بنیان خواهد بود.

قائم‌مقام شبکه سه در ادامه به برنامه «قهرمان» اشاره کرد و گفت: برنامه «قهرمان» رقابتی برای جوانان کشور است و در ادامه بنا داریم زمینه برای حضور جوانان دیگر کشورها هم فراهم باشد. این برنامه مبتنی بر آمادگی جسمانی است. در این برنامه مهیج و جذاب، توانمندی‌های فیزیکی بر مبنای آمادگی جسمانی افراد به رقابت گذاشته می‌شود و متفاوت با «مردان آهنین» خواهد بود.

او در ادامه به جزئیات دیگری از «زوجی‌نو»، «اعجوبه‌ها» و «سیم آخر» رضا رشیدپور هم اشاره کرد و افزود: برنامه‌های «زوجی‌نو» و «اعجوبه‌ها» را با رویکردی جدید خواهیم داشت که دکور و آیتم‌هایشان تغییر خواهد کرد. برنامه «زوجی‌نو» با هدف‌گذاری مسئله ترویج ازدواج و سبک زندگی به کار خود ادامه می‌دهد و همچنین برنامه «سیم آخر» با اجرای رضا رشیدپور تغییرات اساسی و جدّی خواهد داشت که ساختار و آیتم‌های آن تغییر می‌کند.

بلوکات در پاسخ به سؤالی درباره زمان دقیق پخش این برنامه‌ها، گفت: ان‌شاءالله با برنامه‌ریزی که انجام شده، لحظات خوبی را مخاطبان در ماه ربیع‌الأول شاهد خواهند بود. هدف‌گذاری که داشتیم با آغاز این ماه پربرکت، این برنامه‌ها به تدریج روی آنتن می‌آیند و در واقع آغاز فصل پاییز را با این برنامه‌ها خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا