طرح اکران افطار تا سحر در سینماهای حوزه هنری برپا شد

به گزارش خبرنگار سینمایی ایران فیلم پرس؛ هفته هنر انقلاب از روز شنبه (۲۰ فروردین‌ماه) آغاز و تا پایان هفته جاری (۲۷ فروردین‌ماه) ادامه خواهد داشت. نهادها و دستگاه‌های متولی امر فرهنگ و هنر به فراخور این هفته در راستای پاسداشت هنر و هنرمندان عرصه انقلاب و دفاع مقدس برنامه‌های مختلفی را در دستور کار داده‌اند.

ازجمله این نهادها حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی است که طی نام‌گذاری روزهای این هفته به بهانه هنرهای هفت‌گانه تلاش دارد تا نگرشی متفاوت در راستای پاسداشت و تجلیل از هنرمندان این عرصه داشته باشد.

طرح اکران افطار تا سحر در سینماهای حوزه هنری برپا شد

مجدالدین معلمی معاون هنری حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی ایران فیلم پرس با بیان آنکه روز یکشنبه (۲۱ فروردین‌ماه) در خلال برنامه‌های هفته پاسداشت هنر انقلاب به نام روز سینما و تئاتر نام‌گذاری شده است؛ یادآور شد: در این روز تلاش می‌کنیم تا به فراخور فعالیت هنرمندان و پیش‌کسوتان این عرصه تقدیر و تجلیلی از شش هنرمند عرصه سینما و تئاتر داشته‌باشیم.

وی خاطرنشان کرد: همچنین تنها برای یک شب شاهد اجرای طرح اکران افطار تا سحر در تمامی سینماهای حوزه هنری سراسر کشور هستیم. بر این اساس از زمان اذان مغرب بیست و یکم فروردین‌ماه تا سحرگاه روز دوشنبه (۲۲ فروردین) مخاطبان و دوستدارن هنر سینما می‌توانند با تهیه بلیت نیم‌بها از اکران آثار سینمایی در این طرح استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا