کد خبر : 18939
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۳

ماجرای شفای کودک کارگردان سینما/برای امام حسین فیلم می‌سازم

ماجرای شفای کودک کارگردان سینما/برای امام حسین فیلم می‌سازم

هادی محمدپور کارگردان فیلم سینمایی «های‌پاور» از شفای کودک خردسال خود در ماه محرم امسال می‌گوید: من حاجتم را از حضرت عباس گرفتم.

به گزارش ایران فیلم پرس، هادی محمدپور اظهار داشت: دو ماه پیش متوجه یک سری علائم در دخترم دلوین شدیم که در ابتدا گمان می‌کردیم عفونت داخلی و یا چیزی شبیه سرماخوردگی است و برای اطمینان از این مساله به پزشک مراجعه کردیم که آزمایش‌های اولیه نشان داد به سرطان کودکان مبتلاست.

 

وی افزود: پس از گرفتن آزمایش‌ها به زادگاهم شهر خوی برگشتیم تا نتیجه آزمایش‌های بعدی را بگیریم. در شب چهارم ماه محرم که هیات خلوت‌تر بود دلوین را به هیات بردم که ناگهان وقتی مداح به روایتی از دست‌های بریده حضرت عباس رسید دخترم شروع به گریه کرد و بی‌امان اشک می‌ریخت و به سختی آرام شد.

 

هدیه‌ای که از حضرت ابوالفضل(ع) گرفتم

محمدپور خاطرنشان کرد: به تهران برگشتیم و بار دیگر که به پزشک متخصص مراجعه کردیم، پزشک از نتیجه آزمایش‌ها شوکه شده بود و گفت که تمامی غده‌های سرطانی محو شده و دلوین سالم است. من این هدیه را در ماه محرم امسال از حضرت عباس گرفتم.

 

برای ائمه و امام حسین(ع) فیلم می‌سازم

این کارگردان سینما گفت با اتفاقی که برای من و خانواده‌ام افتاد در کنار ساخت کار برای شهدا در صورتی که شرایط مهیا شود برای ائمه و اهل بیت بویژه امام حسین(ع) و خاندانش فیلم خواهم ساخت. اگر چه چنین پروژه‌هایی هزینه زیادی دارد حتی اگر بتوانم کار اقتباسی در نشان دادن ارادت به امام حسین و اهل بیت(ع) خواهم ساخت. اثری که به روز باشد و ماجرایی از اهل بیت را به تصویر خواهم کشید.

 

ماجرای شفای کودک خردسال کارگردان سینما در محرم امسال/ برای امام حسین(ع) فیلم می‌سازم

 

وی افزود: قصه‌ای خواهم ساخت که مربوط به زمان حال باشد تا ارادت واقعی‌ به اباعبدالله‌الحسین را به تصویر بکشم.

 

بیشتر بخوانید:عظمت اربعین و ماجرای مل‌گیبسون به روایت محمدرضا ورزی

 

محمدپور این را هم گفت که من شنیده بودم خیلی‌ها می‌گویند کسی مریض بود و شفا پیدا کرد اما برای خودمان اتفاق نیفتاده بود. خیلی سخت است انشاالله نصیب کسی نشود. چون شرایط به گونه‌ای است که آدم از زمین و زمان خسته می‌شود آدمیزاد است، تقصیری هم ندارد، ظرفیتش حدی دارد.

 

کارگردان سینما گفت: یک جمله‌ای من را آرام می‌کرد که اگر خدا کسی را دوست داشته باشد می‌خواهد که گریه کند تا به حاجتش برسد. این جمله برای من دلگرمی بود. من هم از خدا گله می‌کردم اما ته امیدم این بود که آیا خدایا می شود که زندگی من هم تغییر کند و مثال زدنی شوم؟