کد خبر : 349
تاریخ انتشار : یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۶

اکران «جوان» شاهرخ خان 7 سپتامبر

اکران «جوان» شاهرخ خان 7 سپتامبر

شاهرخ خان اعلام کرد که فیلم سینمایی جوان در 7 سپتامبر در سالن های سینما اکران می شود.

به گزارش ایران فیلم پرس، در میان خبرهای گوناگون در مورد تاریخ اکران فیلم جوان، شاهرخ خان بالاخره تکلیف را روشن کرد و اعلام کرد که جوان در 7 سپتامبر در سالن های سینما اکران می شود. این فیلم به کارگردانی آتلی، همچنین نایانتارا و ویجی ستوپاتی را در نقش های اصلی خواهد داشت. این تاریخ به تاریخ خودمان پنج شنبه، ۱۶ شهریور ۱۴۰۲ هست.

 

شاهرخ خان همزمان با اعلام تاریخ اکران جدید فیلم، در حساب‌های رسانه‌های اجتماعی خود، تیزری را که قبلاً دیده نشده بود، به اشتراک گذاشت. در تیزر، شاهرخ در آواتار خشنش دیده می شود. او با نیزه ای در دست یک جهش بزرگ انجام می دهد و قبل از فرود روی زمین، آن را روی صفحه پرتاب می کند. این تیزر توسط یک موسیقی دراماتیک پشتیبانی شده است که کنجکاوی بیشتری در مورد آنچه در آینده خواهد داشت ایجاد می کند.

 

یکی از دلایل انتخاب این تاریخ این است که شاهرخ خان بر این عقیده بود که تاریخ 7 سپتامبر را مصادف با جشن جانماشتمی (Janmashtmi) می دانند. یکی از منابع داخلی فاش کرد: “هیچ نمایش بزرگ هندی یا هالیوودی در هفته اول سپتامبر وجود ندارد و این یکی از دلایل اصلی برای انتخاب این تاریخ بود. جوان علاوه بر آن از تعطیلات جانماشتمی که در 15 شهریور است نیز بهره مند خواهد شد.

 

منبع: فیلم24