کد خبر : 655
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۰

فصل جدید «خانه ما» روی آنتن شبکه سه می‌رود

فصل جدید «خانه ما» روی آنتن شبکه سه می‌رود

رقابت بوشهری‌ها در فصل دوازدهم فصل جدید مستند مسابقه «خانه ما» از جمعه؛ ۲۲ اردیبهشت از ساعت ۱۳ روی آنتن شبکه سه می‌رود.

به گزارش ایران فیلم پرس، به نقل از روابط عمومی سازمان هنری رسانه‌ای اوج، فصل جدید مستند مسابقه خانه ما از جمعه ۲۲ اردیبهشت روی آنتن شبکه سه می‌رود.

 

مانند هر دوره، شرکت کنندگان در این مسابقه بزرگ در بستری خلاق و خانوادگی، چالش‌هایی از قبیل کارآفرینی، برگزاری مهمانی و تفریح و سفر را با منابع مالی محدود، تجربه می‌کنند. فصل ۱۲ مستند مسابقه خانه ما که در شهر بوشهر ضبط شده، با نگاهی ویژه به فرهنگ دریا و اقتصاد ساحل‌نشینان تولید شده است.

 

بیشتر بخوانید:بازگشت جناب‌خان به تلویزیون؟

 

روایت این مسابقه مستند، سند تصویری از سبک زندگی، فرهنگ بومی و ظرفیت‌های اقلیمی هر منطقه از کشور عزیزمان است. مستند مسابقه خانه ما از جمعه؛ ۲۲ اردیبهشت هر هفته ساعت ۱۳ از شبکه سه و بازپخش آن نیز دوشنبه‌ها ساعت ۲۰ از شبکه افق خواهد بود.

 

یازده فصل‌ گذشته خانه ما در شهرهای تهران، اصفهان، مشهد، تبریز، شیراز، قم، قزوین و . . . به روی آنتن رفته بود.

 

مستند مسابقه خانه ما محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که در استودیو نوبین تهیه و تولید شده است. عوامل این برنامه عبارتند از: تهیه‌کننده: احمد شفیعی، کارگردانان: امین کفاش‌زاده و حامد وقاری، نویسنده: احسان عمادی، نریتور: پیمان طالبی، مجری طرح: عباس سربندی‌فراهانی، مدیر تولید: محمدرضا برادران ستارزاده، مدیر تدوین: مجید شتی، مدیر تصویربرداری: مرتضی ملوان، مدیر پروژه: محمودرضا حاجی‌نژاد و روابط عمومی: امید پویانفر.