کد خبر : 746
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۴

برمهانی: وظیفه‌مان هم‌افزایی با صداوسیمای استان‌هاست

برمهانی: وظیفه‌مان هم‌افزایی با صداوسیمای استان‌هاست

معاون سیما به همراه شورای مدیران تلویزیون در نشست مشترک با رئیس و مدیران صداوسیماى خراسان رضوى بر هم افزایى در مسیر تحولى رسانه ملى تاکید کردند.

به گزارش ایران فیلم پرس، محسن برمهانی معاون سیما در جمع رئیس و مدیران صداوسیماى مرکز خراسان رضوى گفت: باید در جهت دیده شدن ظرفیت‌ها و برنامه‌های استانی، به محتواهای این نوع برنامه‌ها هم توجه داشته باشیم که نگاه ملّی و جامعی بر فضای آن برنامه‌ها حاکم باشد تا بتوان این ظرفیت‌ها را در شبکه‌های ملی بازنمایی و پخش کرد.

 

وى افزود: طبق سند تحول، وظیفه‌مان هم‌افزایی جدّی با مراکز صداوسیمای استان‌هاست و از این مسیر تعاملى، تولیدات مشترک و آثار ملى را دنبال مى کنیم.

 

محسن نصرپور مدیر کل صداوسیمای خراسان رضوی با استقبال از حرکتِ خوب معاونت سیما برای سفر به استان‌ها گفت: طبق تاکید رئیس رسانه ملّی، شبکه‌های استانی چشم امید صداوسیما در تحقق هویت‌محوری و عدالت گستری با بازنمایی اتفاقات در دورترین روستاها و شهرها هستند.

 

بیشتر بخوانید:گاندو۳ تابستان کلید می‌خورد

 

وى افزود: خوشبختانه این اقدام هم‌افزا و تعاملى، برکات زیادی براى شبکه هاى ملى و استانى دارد تا شبکه‌هاى ملى در بازنمایی تولیدات استانى کمک کنند.

 

نصرپور با اشاره به پخش زنده 1830 ساعت برنامه از حرم امام رضا(ع) با همت این مرکز در شبکه‌های سراسری خاطرنشان کرد: علاوه بر مضجع نورانى امام رضا(ع) با ٣ میلیون زائر ایرانى و ٤ میلیلون زائر خارجى، این استان با دارا بودن شهدا، علما و مشاهیر برجسته و ظرفیت و فرصت هاى بزرگ اقتصادى هنوز جاى کار بسیار در رسانه دارد.

 

در این نشست مجید اکبرشاهى رئیس مرکز سیمرغ با اشاره به ماموریت‌های خانه تولیدات جوان، از عزم این مرکز در شناسایى نیروهاى جوانِ مومن و باانگیزه در استان‌هاى کشور و همکارى با آنان خبر داد و اضافه کرد:صدا و سیماى استان‌ها مى توانند در پیشبرد این مهم مشارکت کنند.

 

همچنین دیگر مدیران به بیان نظرات و دیدگاه هاى خود پرداختند.