کد خبر : 18741
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۲

معاون سیما در کنسرت عاشورایی راغب چه گفت؟

معاون سیما در کنسرت عاشورایی راغب چه گفت؟

معاون سیمای سازمان صدا و سیما با حضور در برج میلاد تهران به تماشای کنسرت عاشورایی مصطفی راغب در چارچوب ویژه برنامه «چهارپایه عشق» نشست.

به گزارش ایران فیلم پرس، محسن برمهانی معاون سیمای سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با حضور در کنسرت راغب که این شب ها در برج میلاد تهران برگزار می شود، بازخوانی نوحه های قدیمی برای حضرت اباعبدالله الحسین(ع) توسط این خواننده را جذاب و تاثیرگذار برای نسل جوان دانست.

 

برمهانی در حاشیه این کنسرت، گفت: بازخوانی نوحه های قدیمی که از دوران گذشته در ایام محرم و صفر اجرا می شد، بسیار برای نسل ما نوستالوژیک و همچنین برای نسل جوان بسیار تاثیرگذار و جذاب است.

 

وی ادامه داد: ممکن است برخی افراد با اجرای هیات های مذهبی و یا حضور در مجالس عزاداری اباعبدالله الحسین (ع) ارتباطی نداشته باشند، اما با اجرای این کنسرت آنها نیز به اینگونه مراسم می آیند و از اجرای نوحه های عزاداری به این سبک و سیاق لذت می برند.

 

به گفته معاون سیما، مصطفی راغب ارادت خود را اینگونه به امام حسین (ع) ادا می کند و این اقدام در نوع خود قابل تقدیر است، چراکه علاوه بر جمعیت حاضر در سالن، بیش از هزار نفر از مخاطبان عمومی نیز این برنامه را آنلاین تماشا کردند که قطعاً بسیاری از مخاطبان، اهالی هنر و یا نسل جوان هستند.

 

بیشتر بخوانید:گمانه‌زنی‌ها درباره نقش «حضرت موسی» و آسیه ادامه دارد

 

برمهانی افزود: در میان اهل بیت، امام حسین (ع) اندکی فرق دارد و مردم از هر طیف و نگاهی عاشق امام حسین (ع) و از خودگذشتگی ایشان در دفاع از مظلوم و آزادی بشر می شوند و این موضوع تنها برای مسلمانان نیست و حتی بسیاری از غیرمسلمانان نیز به این امام بزرگوار ارادت دارند.

 

کنسرت آیینی «چهارپایه عشق» تا ۱۰ شهریور ماه ساعت ۲۰ در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار می شود و علاقه مندان برای تهیه بلیت می توانند سامانه اینترنتی برج میلاد مراجعه کنند.

 

مخاطبان تنها با در دست داشتن بلیت های کنسرت که از سایت ارائه بلیت تهیه کرده اند، امکان ورود به سالن و تماشای کنسرت را خواهند داشت.