کد خبر : 2719
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۲

حال فردوس کاویانی خوب نیست

حال فردوس کاویانی خوب نیست

بسیاری از هنرمندان پیگیر احوال فردوس کاویانی بازیگری‌اند که بیشترِ مردم او را به نقش‌آفرینی در سریال‌هایی همچون «آژانس شیشه‌ای» و «همسران» می‌شناسند.

به گزارش اختصاصی ایران فیلم پرس، ایرج راد رئیس هیئت مدیره خانه تئاتر و از بازیگران شناخته شده سینما و تلویزیون مشکلات مربوط به بیماری «فردوس کاویانی» را پیگیری کرده است. او می‌گوید: وضعیت جسمانی فردوس کاویانی خوب نیست و از مردم می‌خواهیم که برای او دعا کنند.
او در واکنش به برخی که می‌گویند کسی از حال او خبر دارد،‌ به این نکته اشاره کرد که بیش از 6 ماه پیش مشکلات و پرداخت هزینه‌های درمانی این هنرمند پیشکسوت را از صندوق اعتباری هنر پیگیری کردیم. خوشبختانه اتفاقاتی هم افتاد. چند روز پیش هم جلسه‌ای داشتیم و این موضوع را مجدد پیگیری کردیم. امیدوارم بتوانیم کارهای درخور شأن این بزرگان هنرمان انجام دهیم.

بیشتر بخوانید:ریتم «شیش و هفت» رادیو برای آخر هفته‌ها

فردوس کاویانی از سال 1396 به بیماری پارکینسون مبتلاست و نتوانسته در هیچ کدام از آثار هنری چه سینما، چه تئاتر و تلویزیون حضور پیدا کند.
ایرج راد در حاشیه این پیگیری، به ایران‌فیلم پرس درباره آخرین کارهای خود چنین پاسخ داد: من سال گذشته دو نمایشنامه روی صحنه داشتم؛ یکی دو کار تلویزیونی هم پیشنهاد شد که هیچ‌کدام به سرانجام نرسیدند و فعلاً در اثری هم حضور ندارم.