کد خبر : 4481
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۳

مسابقه «صداتو» با تمرکز بر موسیقی ایرانی

مسابقه «صداتو» با تمرکز بر موسیقی ایرانی

مجموعه «صداتو» در قالب یک مسابقه برای نخستین بار همراه با ابتکاری جدید برای تعامل کاربران حین تماشای برنامه در شبکه نمایش خانگی منتشر شد.

به گزارش ایران فیلم پرس، «صداتو» نام جدیدترین محصول فیلیمو است که انتشار آن از صبح امروز ۱۰ خرداد ماه در این پلتفرم آغاز شد. «صداتو» یک فضای موزیکال و معمایی دارد و با راه‌اندازی ماژول (پیمانه) پرسش و پاسخ حین تماشا، مخاطبان را غافلگیر می‌کند و لحظات پرهیجانی را برای دنبال کنندگان مسابقه خواهد ساخت.

 

این مسابقه، تازه‌ترین برنامه تولیدی فیلیموست که جنبه سرگرمی دارد و با ترکیب مهیج موسیقی و معما، مخاطب را درگیر خود می‌کند. کارگردانی و تهیه‌کنندگی صداتو را حامد جوادزاده برعهده دارد و محسن کیایی آن را اجرا می‌کند.

 

بیشتر بخوانید: نگاهی به عملکرد بازیکنان «ناتو»

 

همچنین در این مسابقه یک گروه ۴ نفره «یاور» حضور دارند که متشکل از شبنم مقدمی، محمد بحرانی، امیرمهدی ژوله و محسن شریفیان است. یاورانِ صداتو، شرکت‌کننده را در جریان مسابقه راهنمایی می‌کنند و در مسیر بازی پرهیجان، خود نیز بخشی از بازی خواهند شد. این برنامه با تمرکز بر تنوع موسیقی ایرانی و شرقی و تکیه بر فرهنگ اصیل ایرانی، از سایر برنامه‌های حوزه موسیقی و خوانندگی متفاوت است. «صداتو» را هر چهارشنبه‌ ساعت ۸ صبح می‌توانید بر روی فیلیمو مشاهده کنید.