کد خبر : 6414
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۱:۴۲

اختصاصی| اصغر سمسارزاده از فردا به صحنه تئاتر برمی‌گردد

اختصاصی| اصغر سمسارزاده از فردا به صحنه تئاتر برمی‌گردد

برخی از کانال‌های مجازی خبری از بستری شدنِ دوباره بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون منتشر کرده‌اند که او این اخبار را تکذیب می‌کند.

به گزارش اختصاصی ایران فیلم پرس، چندی پیش اصغر سمسارزاده بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون در بیمارستان ایرانمهر تهران بستری شد. دو روز گذشته در تماسی و پیگیری که اتفاق افتاد او در گفت‌وگویی با سایت خبری ما اعلام کرد که حال خوبی دارد و به زودی به صحنه تئاتر برمی‌گردد.

 

اما دوباره از ساعاتی قبل خبرهایی در فضای‌مجازی پخش شد که او دوباره در بیمارستان بستری شده است. او در گفت‌وگویی با ایران فیلم پرس این اخبار را تکذیب کرد و گفت از فردا به نمایش صحنه‌ای خودش برخواهد گشت.

 

بیشتر بخوانید:قرار جلب به دادرسی برای آزاده صمدی و لیلا بلوکات صادر شد

 

او همچنین تأکید کرد: حال او رو به بهبود است و این اخبار صحت ندارند.

به گفته این هنرمند، به دنبال اجرای چند شب پیش در پردیس موسیقی باغ کتاب دچار سرگیجه شده و پس از آن به بیمارستان منتقل شده است.

 

سمسارزاده از اواخر سال گذشته تاکنون در نمایش «خانه سالمندان بانوان» با بهزاد محمدی اجرای تئاتر دارد و با بهبودی او دوباره به صحنه برمی‌گردد. البته همچنان برنامه «صبح جمعه با شما» را هم دارد و این روزها‌ سریال نمایش خانگی «دیو و ماه پیشونی» هم با بازی او در فضای پلتفرم‌ها پخش می‌شود.