کد خبر : 7084
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۲

ادامه اکران مستندهای جشنواره «سینماحقیقت»

ادامه اکران مستندهای جشنواره «سینماحقیقت»

مستندهای شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت»، در چهارمین هفته از اکران مجدد، روزهای یکشنبه و دوشنبه هفته پیش‌ رو در سالن «حقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی روی پرده می‌روند.

به گزارش ایران فیلم پرس و نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی، در سومین هفته از اکران مستندهای شانزدهمین جشنواره سینما حقیقت، ۶ مستند اکران می‌شوند.

 

روز یکشنبه، ۲۸ خردادماه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ مستندهای «عملیات دماوند» به کارگردانی احسان مشکور، «خیشی که دشت‌ها را شیار زد» به کارگردانی احسان غیبی حاجیور و «کوهستان بی‌صدا» به کارگردانی فرود عوض‌پور در سالن «حقیقت» مرکز گسترش اکران خواهند شد.

 

همچنین مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی  در روز دوشنبه، ۲۹ خرداد ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۹ با اکران مستندهای «ماراتن به سوی خط باریک قرمز» به کارگردانی کتایون جهانگیری، «در پس جنگ» به کارگردانی حمدحسین محمودیان و «دیافراگم» به کارگردانی جواد وطنی میزبان علاقه‌مندان سینمای مستند است.

 

بیشتر بخوانید: «هما» به ملبورن رفت

 

دور تازه نمایش آثار مستند در مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی به اکران مستندهای حاضر در شانزدهمین جشنواره «سینماحقیقت» در خرداد ماه اختصاص دارد. پس از آن مستندهای جشنواره پانزدهم در تیرماه روی پرده خواهد رفت.

 

هر ماه به نمایش آثار یک دوره در روزهای یکشنبه و دوشنبه در مرکز گسترش سینمای مستند، تجربی و پویانمایی اختصاص دارد. شرکت در این نمایش‌ها، برای علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.