کد خبر : 8627
تاریخ انتشار : شنبه ۳ تیر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۹

پرونده سریال «نجلا» بسته شد؟

پرونده سریال «نجلا» بسته شد؟

کارگردان «نجلا» در واکنش به برخی از خبرها نسبت به بسته شدن پرونده یک سریال تلویزیونی دیگر تأکید کرد که فعلاً خبری از ساخت «نجلای» جدید نخواهد بود که اگر هم باشد از طرف من منتفی است.

به گزارش ایران فیلم پرس، “نجلا” سریالی بود که بسیاری از خوزستانی‌ها و آبادانی‌ها و حتی دیگر شهرهای ایران با آن ارتباط برقرار کردند. برای اولین بار سریالی با مضمون اربعین ساخته شد و دو فصل از آن روی آنتن رفت. در فصل اول سارا رسول‌زاده در نقش اول و در فصل دوم محیا دهقانی این نقش را بازی کرد.

 

دهقانی در اظهارنظر جدیدی به این نکته اشاره کرد که “بعید می‌دانم خبری از ساخت فصل سوم «نجلا» باشد و فکر نمی‌کنم سری سوم این کار ساخته شود یا حداقل الان در حال حاضر می‌دانم که فصل سومی در کار نیست چون صحبتی نشده است.” البته این بازیگر اعتقاد دارد قصه «نجلا» قابلیت ادامه‌دار بودن دارد و حتی بیشتر از سه فصل اما این موضوع  به کارگردان و تیم نویسنده برمی‌گردد که بخواهند کار را ادامه بدهند یا خیر.

 

این نکته از سویِ بازیگر نقش اول سریال «نجلا» گمانه‌ها را به این سمت می‌برد که بعد از اعلام رسمی بسته شدن پرونده «زیرخاکی»، حواشیِ ادامه داشتن سریال «پایتخت» و برخی از سریال‌های چند فصله دیگر تلویزیون، گویا نوبت به «نجلا» رسیده که پرونده‌اش بسته شود.

 

بیشتر بخوانید:ضرورت راه‌اندازی «رادیو تبیین» چه بود؟

 

خیرالله تقیانی‌پور کارگردان این سریال که مشغولِ تدوین فیلمی است برای هنر و تجربه و البته پیشنهاداتی که هنوز هیچ‌کدام قطعی نیستند درباره اما و اگرهای ساخت «نجلا3» گفت: هنوز خبری از ادامه این سریال نیست و اگر هم باشد از طرف من منتفی است و من این کار را نمی‌کنم. شاید تهیه‌کننده و عوامل دیگر بخواهند من دیگر کارگردانش نخواهم بود. البته درباره ساخت فصل‌های بعدی یک سریال سازمان صداوسیما تصمیم می‌گیرد.

 

او درباره حضور در سریال «موسی(ع)» گفت: روزهایی که اعلام می‌شد بنده قرار است در گروه کارگردانی کنار ابراهیم حاتمی‌کیا باشم صحت داشت اما به دلیل اینکه بحثِ ساخت «نجلا2» پیش آمد این اتفاق نیفتاد.

 

تقیانی‌پور این روزها قصد دارد با تکمیل مطالعات و پژوهش‌های خود، مقدمات فیلمنامه و ساخت یک اثر سینمایی اقتباسی را فراهم کند.