کد خبر : 9273
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ تیر ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۸

خبر جدیدی از «آقای گرفتار۳»

خبر جدیدی از «آقای گرفتار۳»

سریال «آقای گرفتار۳» را قرار است داریوش یاری کارگردانی کند؛ مجموعه‌ای که این روزها در بازنویسی فیلمنامه قرار دارد و به زودی ترکیب عوامل و بازیگرانش را معرفی می‌کند.

به گزارش ایران فیلم پرس، مهدی نقویان رئیس مرکز سیمافیلم چندی پیش در میان سریال‌های جدیدی که اعلام کرد نام سریال «گرفتار3» هم دیده می‌شد. سریالی که مدت‌هاست حسن اکلیلی بازیگر پرآوازه اصفهانی درباره‌اش صحبت می‌کرد.

 

او خبر ساخت فصل سوم «آقای گرفتار» را داد که قرار است در سال 1400 مراحل تولید را آغاز کند. اما با وجود انتخاب جهانبخش سلطانی به عنوان بازیگر کار متوقف ماند. این روزها هم با انتخاب داریوش یاری به عنوان کارگردان فیلمنامه در مرحله بازنویسی قرار دارد.

 

داریوش یاری درباره جزئیاتی از ساخت و داستان سریال این نکته را مطرح کرد: مسئولین سازمان صداوسیما تصمیم گرفتند فیلمنامه بازنویسی شود و در مرحله بازنویسی هیچ‌چیزی مشخص نیست. باید این اتفاق بیفتد تا بتوانیم مهیای تولید شویم و حتی جزئیات کار مشخص شود.

 

او افزود: در گذشته نگاه «آقای گرفتار» این بود که بچه‌های زیاد و جمعیت برای آقای گرفتار دردسر بود و در فصل سوم این‌طور نیست. قدرتِ خانواده و جمعیت به نمایش درخواهد آمد و شخصیت آقای گرفتار به این سمت خواهد رفت.

 

بیشتر بخوانید: آغاز پخش تلویزیونی «مستوران» با کیفیت 4k

 

یاری از ترکیب بازیگران و حضور یا عدم حضور حسن اکلیلی بازیگر نقش اصلی این سریال خبری نداد؛ او گفت که باید بازنویسی فیلمنامه انجام شود تا بتوان به همه این سؤالات پاسخ درست و دقیق داد.

 

فیلمنامه در حدود 30 قسمت و توسط مجید شاکریان نوشته می‌شود.

 

چندی پیش همزمان با بازپخش «آقای گرفتار» حواشی در فضای‌مجازی ایجاد شد.  امیر بیرامی، مدیر پخش و تامین شبکه آی‌فیلم فارسی در پاسخ به این سؤال که «چرا سریال «آقای گرفتار» که فصل اول مجموعه تلویزیونی «گرفتار» محسوب می‌شود را پخش نکردید؟» گفت:

 

“براساس درخواست مکرر مخاطبان برای پخش این سریال، پس از بررسی هر دو فصل آن به این جمع‌بندی رسیدیم که برخلاف فصل اول که در آن شاهد انعکاس مشکلات فرزندآوری هستیم، در فصل دوم بر موضوعاتی مثل تحکیم خانواده، نقش فرزندان در ایجاد نشاط در خانواده، اهمیت و لزوم امر فرزندآوری و رویکردهای مثبتی از این دست تأکید شده‌است. لذا پخش فصل اول از دستور کار شبکه خارج شد و پخش فصل دوم آن در دستور کار شبکه قرار گرفت.”