کد خبر : 9450
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ تیر ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۵

ابراهیم وحیدزاده تحت مراقبت‌های ویژه

ابراهیم وحیدزاده تحت مراقبت‌های ویژه

ابراهیم وحیدزاده، کارگردان سینما به دلیل خونریزی مغزی و جراحی در بیمارستان بستری است.

به گزارش ایران فیلم پرس، ابراهیم وحیدزاده که فیلم‌های کمدی معروفی را در سینمای ایران کارگردانی کرده است، از چند روز قبل در بیمارستان بستری شده و پس از یک عمل جراحی در بخش مراقبت‌های ویژه (آی‌سی‌یو) بستری است.

 

همسر این فیلمساز درباره شرایط او توضیح داد: اواخر هفته گذشته متوجه شدم انگار مشکلی جسمی برایش پیش آمده و از نظر جسمی ناتوان شده بود که پس از مراجعه به پزشک گفتند دچار خونریزی وسیع مغزی شده و باید به صورت اورژانسی جراحی شود. این جراحی روز گذشته انجام شد و الان در آی‌سی‌یو بستری است اما فعلا درباره ثبات شرایط جسمی اطلاعات دقیقی نمی‌توان گفت.

 

بیشتر بخوانید:آخرین مهلت ثبت‌نام در سیزدهمین دوره جوایز ایسفا اعلام شد

 

او اضافه کرد:‌ در چند سال گذشته وحیدزاده برای کار خیلی تلاش می‌کرد ولی فراهم نبودن شرایط و امکانات و سرمایه تاثیر زیادی روی او گذاشت و برای کسی که کارش سینماست این وضعیت سخت تحمل می‌شود. او اگرچه تدریس می‌کرد اما درونگرایی و سکوت عجیبی پیدا کرده بود و انگیزه‌هایش را در این مدت از دست داد.

 

ابراهیم وحیدزاده، فیلمنامه‌نویس، تهیه‌کننده، کارگردان و تدوینگر سینمای ایران که ساخت فیلم‌هایی همچون «تحفه‌ها»، «مجسمه»، «عشق فیلم»، «معادله»، «شام عروسی» و «تاکسی نارنجی» را در کارنامه خود دارد، از حدود ۱۵ سال قبل فیلمی نساخته و آخرین اثرش «عروسک» در سال ۱۳۸۸ است.