کد خبر : 9473
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ تیر ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۱

رئیس صداوسیما: ما قانون را دور نزده‌ایم

رئیس صداوسیما: ما قانون را دور نزده‌ایم

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: الزام نظارت بر نمایش خانگی مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی بوده و صدا و سیما مجری آن است.

به گزارش ایران فیلم پرس، پیمان جبلی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت و در جمع خبرنگاران در واکنش به حاشیه‌های مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی اظهار داشت: الزام نظارت بر نمایش خانگی مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی بوده و صدا و سیما مجری آن است.

 

وی افزود: ما قانون و مجلس شورای اسلامی را دور نزده‌ایم. این موضوع را از دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی سوال کنید.

 

جبلی درباره اتفاق اخیری که درخصوص نظارت صدا و سیما افتاده است، نیز توضیح داد: وظیفه دستگاه‌های نظارتی این است که موضوع را بررسی کنند تا اگر چنین چیزی اتفاق افتاده با آن برخورد شود.

 

بیشتر بخوانید:در اکران آنلاین چه می‌گذرد؟

 

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه گفته می‌شود از آنجایی که صدا و سیما مخاطب ندارد و می‌خواهد مخاطب شبکه‌های اجتماعی را بگیرد و بازیگران را مجبور کند دوباره به صدا و سیما بیایند، اظهار کرد: نظرم به بیان چنین سخنانی لبخند است.

 

رئیس سازمان صدا و سیما در پاسخ به سوالی درباره تماشای فیلیمو بیان کرد: اگر فرصت کنم همه چیز را نگاه می‌کنم.

 

جبلی درباره جزییات تقسیم کاری در مصوبه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: براساس مصوبه این شورا، تقسیم نظارت بر صوت و تصویر فراگیر میان وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی و صدا کاملا مشخص و وظایف هر کدام به طور کامل تعیین شده است.

 

وی در پاسخ به این سوال که سریال‌های فیلیمو را بیشتر می‌پسندید یا سریال‌های صدا و سیما را خاطرنشان کرد: طبیعتا سریال‌های سالم را می‌پسندم.