کد خبر : 18728
تاریخ انتشار : سه شنبه ۷ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۱

دبیر هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران منصوب شد

دبیر هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران منصوب شد

دبیر سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان با حکمی دبیر هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران را منصوب شد.

به گزارش ایران فیلم پرس، مجید زین العابدین دبیر جشنواره و مدیر عامل بنیاد سینمایی فارابی در حکمی با اشاره به تجارب علمی و عملی وحید ملتجی، وی را به عنوان دبیر هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران منصوب کرد.

 

دبیر سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان در حکم خود خطاب به ملتجی، استفاده از تمام ظرفیت‌های موجود، برنامه‌ریزی و هماهنگی بین همه ارکان برگزاری برای برپایی رویدادی شایسته و در شأن مخاطبان و سطح سینمای ایران را از وی خواستار شده است.

 

بیشتر بخوانید:صدور پروانه ساخت ۷ اثر غیرسینمایی

 

وحید ملتجی مدرس دانشگاه، از چهره‌های فرهنگی و رسانه‌ای کشور، دبیر مهرواره هوای نو، مدیریت مرکز اوج کودک و نوجوان، تهیه کنندگی برنامه‌های ویژه نوجوانان در سیمای جمهوری اسلامی ایران، مشاور و دستیار شهردار اصفهان در امور فرهنگی و رسانه‌ای و مشاور عالی دبیر سی و پنجمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان ایران، بخشی از سوابق وحید ملتجی محسوب می‌شود.

 

فراخوان هفتمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران، مهرماه امسال به میزبانی اصفهان برگزار و فراخوان این رویداد هنری به زودی منتشر می‌شود.