کد خبر : 2849
تاریخ انتشار : یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۹

سریال حضرت معصومه(س) به تولید نزدیک شد

سریال حضرت معصومه(س) به تولید نزدیک شد

همزمان با روز میلاد حضرت معصومه(س) و آغاز دهه کرامت، تهیه‌کننده این مجموعه تلویزیونی تکلیف را روشن کرد.

به گزارش اختصاصی ایران فیلم پرس، گمانه‌زنی‌ها و پیگیری‌ها درباره سریال‌شدن برخی شخصیت‌ها، چند صباحی است موضوع تولید سریال «حضرت معصومه(س)» مطرح کرد که در ابتدا قرار بود نسخه سینمایی‌اش ساخته شود و در ادامه به بحث سریال آن رسید.

 

مدت‌ها به دلیل گمانه‌های زیادی که درباره نبودنِ جواد افشار به عنوان کارگردان، صحبت‌هایی مطرح می‌شد گروهی در فضای‌مجازی موضوع ساخت این سریال را منتفی اعلام کرده بودند. تا اینکه امروز مجتبی امینی همزمان با آغاز دهه کرامت خبر از پایان پیش‌تولید و آماده سازی مراحل مقدماتی آن داد.

 

بیشتر بخوانید:اظهارات جدید رئیس سیمافیلم درباره سریال «پایتخت»

 

او به این نکته اشاره کرد: آرت بوک فاخری در این مرحله تهیه و تدوین شده است که نقشه راهی برای پیش تولید و تولید این اثر را ترسیم و روایت کرده است همچنین برای اولین بار در صنعت فیلمسازی کشورمان از هوش مصنوعی در طراحی و اجرای این پروژه نیز بهره گرفته ایم که نتایج استفاده از آن در تولید این اثر فاخر مشهود و ملموس خواهد بود.

 

وی خاطرنشان کرد: تیم تولید سریال با توجه به اتمام مرحله پیش تولید صفر به محض آماده شدن شرایط از سوی سازمان صدا و سیما و سیمافیلم آمادگی کامل جهت شروع پیش تولید نهایی و همچین تولید این‌ اثر فاخر را دارد.

 

البته امروز مهدی نقویان رئیس مرکز سیمافیلم هم درباره ساخت چنین سریال‌هایی این نکته را مطرح کرد با کارگردانان شناخته شده ساخته خواهند شد. نام جواد افشار را هم برخلاف برخی شایعه‌سازی‌ها کماکان به عنوان کارگردان سریال «حضرت معصومه(س)» مطرح کرد.