کد خبر : 2696
تاریخ انتشار : شنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۱

ناگفته‌های بازیگر «دادزن»

ناگفته‌های بازیگر «دادزن»

بازیگر سریال سرگیجه گفت: پلتفرم‌ها بیشترین کمک را به فیلمسازی و تولید محتوا و سریال کردند و در ایام بد تولید نگذاشتند هنرمندان بی‌کار بمانند.

به گزارش ایران فیلم پرس، درباره تفاوت‌های تولید اثر در شبکه نمایش خانگی با تلویزیون اظهار کرد: در فضای شبکه نمایش خانگی دست سازنده بازتر از تلویزیون است و تهیه کننده، کارگردان و نویسنده فضای بیشتری برای تولید در اختیار دارد و می‌توان اثر با کیفیت تری تولید کرد.

 

بازیگر سریال دادزن تاکید کرد: در تلویزیون فیلمنامه براساس ملاحظات اصلاح می شود و این مسئله در برتری پلتفرم‌ها نسبت به این رسانه موثر بوده است.

 

اسمی خانی یادآور شد: سریال‌های شبکه نمایش خانگی به قدری برای مخاطبان جذاب است که خیلی از مردم به جای تماشای تماشای سریال‌های بعضا ناهنجار ترکیه‌ای، امروز پای آثار داخلی پلتفرم‌ها می‌نشینند.

 

بیشتر بخوانید:سریال جدید با حضور بازیگر زن ایرانی ـ آمریکایی

 

بازیگر سریال نون خ افزود: زمانی که نویسنده می‌خواهد قصه‌ای را برای شبکه نمایش خانگی بنویسد براساس چارچوب پلتفرم‌ها به سلیقه مخاطب بیشتر نزدیک می‌شود و وقتی در همه بخش‌ها از جمله طراحی صحنه و لباس فضا بازتر باشد کیفیت اثر ارتقا می‌یابد.

 

اسمی خانی گفت: در چند سال اخیر شبکه نمایش خانگی پیشرفت قابل توجهی داشته و جذابیت اتفاقات سریال‌ها، مردم پیگیر قسمت به قسمت این آثار هستند.

 

وی تصریح کرد: مخاطب امروز چند سریال را همزمان در شبکه نمایش خانگی دنبال می‌کند و این امر به عوامل تولید کمک می‌کند و آثار اجتماعی و طنز ما قابل تماشا با خانواده است.

 

بازیگر سریال جورچین عنوان کرد: امیدوارم شرایطی فراهم شود که تولید محتوا در شبکه نمایش خانگی گسترش یابد.

 

وی با اشاره به نقش آفرینی در سریال سرگیجه و دادزن توصیح داد: اکنون دو سریال در شبکه نمایش خانگی دارم که خوبی از سوی مخاطبان دیده می‌شود و مخاطبان اظهار لطف داشتند و امروز عوامل تولید آثار در شبکه نمایش خانگی بیشتر دیده می‌شوند.

 

اسمی خانی گفت: فضاهای بیشتری برای تولید در شبکه نمایش خانگی داریم و امیدوارم شاهد تنوع آثار در پلتفرم ها باشیم. امروز همه سرمایه گذاران هم به سرمایه گذاری در تولید در پلتفرم ها علاقه دارند و مردم از طریق پلتفرم ها با آثار داخلی آشتی کرده اند.