کد خبر : 4700
تاریخ انتشار : جمعه ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۰۲

کارگردان سینما مسئولیت گرفت

کارگردان سینما مسئولیت گرفت

حبیب‌الله بهمنی رئیس انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان به عنوان رئیس شورای سیاست‌گذاری جشنواره فیلم کوتاه بسیج در سال ۱۴۰۲ منصوب شد.

به گزارش ایران فیلم پرس، همزمان با دهه‌ کرامت؛ جلسه انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان با حضور مدیریت‌های این سازمان برگزار شد.

 

طی این جلسه سیاست‌ها و برنامه‌های سازمان بسیج هنرمندان برای پنجمین جشنواره فیلم کوتاه بسیج در سال ۱۴۰۲ مورد بررسی قرار گرفت.

 

در انتهای جلسه حبیب‌الله بهمنی که ریاست انجمن فیلم سازمان بسیج هنرمندان را به عهده دارد به عنوان رئیس شورای سیاست‌گذاری جشنواره فیلم کوتاه بسیج منصوب شد و حکم مسئولیت ایشان به نیابت از ریاست سازمان بسیج هنرمندان توسط مهدی عظیمی مشاور عالی دبیر پنجمین جشنواره فیلم کوتاه بسیج تقدیم شد.

 

بیشتر بخوانید:دورخیز «لوپتو» برای اکران در روسیه

 

طی این حکم مقرر شد پیگیری‌های لازم را در خصوص انطباق برگزاری آن با اصول و سیاست‌های ابلاغی سازمان بسیج مستضعفین انجام شود و ضمن بهره‌گیری از ظرفیت هنرمندان در حل مسائل و چالش‌های هنری و ادبی در راستای گسترش شبکه هنرمندان انقلابی با رویکرد هویت‌بخشی و توانمندسازی، تربیت و پرورش استعدادهای برتر شبکه هنری بسیج و تقویت و توسعه این شبکه اقدام شود.