کد خبر : 6401
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۳

مرور سریال‌های نوستالژی در شبکه تماشا

مرور سریال‌های نوستالژی در شبکه تماشا

دو مجموعه نمایشی «بی‌صدا فریاد کن» و «باخانمان» از شبکه تماشا روی آنتن می‌رود.

به گزارش ایران فیلم پرس، با اتمام مجموعه «حس سوم» یکی دیگر از آثار مهدی فخیم زاده با عنوان «بی‌صدا فریاد کن» پخش می‌شود، همچنین شبکه تماشا قرار است بعد از «بی‌صدا فریاد کن» در باکس پلیسی خود مجموعه تلویزیونی «خواب و بیدار» به کارگردانی مهدی فخیم زاده را پخش کند.

 

داستان این مجموعه از جایی شروع می‌شود که بیماری در بیمارستان بر اثر مصرف اکس می‌میرد. سردار باقری از بیمارستان نیروی انتظامی دیدن و علت مرگ بیمار و موارد مرتبط با مصرف قرص اکس را بررسی می‌کند. یکی از پزشکان زن از سوی سردار مأمور پیگیری پرونده می‌شود و…

 

مهدی فخیم‌زاده، محمد صادقی، سارا خوئینی‌ها، فریبا کوثری، لیلا برخورداری، کامران تفتی، انوشیروان فاطمی و فرهاد قائمیان ازجمله بازیگران این سریال بوده‌اند.

 

بیشتر بخوانید: فصل جدید «شکرستان» و ۱۲ کارتون ایرانی

 

مجموعه «بی‌صدا فریاد کن» هر شب ساعت ۲۰ و تکرار روز بعد ساعات ۱۴، ۸، ۲ پخش می‌شود.

 

مجموعه «باخانمان» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه کنندگی زینب تقوایی در طول هفته ساعت ۲۱ پخش و روز بعد ساعات ۱۵، ۹، ۳ تکرار می‌شود.

 

این مجموعه داستان یک استاد دانشگاه به نام مسعود (حسام محمودی) را روایت می‌کند که مدت‌ها است قصد ازدواج با دختر عموی خود سمانه (مارال فرجاد) را دارد؛ اما اختلافات خانوادگی و مخالف مادر سمانه مانع این وصلت شده است. در این بین افشای رازی درباره گذشته خانوادگی مسعود زندگی او را با تحولاتی رو به رو می‌کند.

 

حسن پورشیرازی، شهره لرستانی، حسام محمودی، الهام اخوان، مارال فرجاد و. بازیگران این سریال هستند.

 

مجموعه «سفر در خانه» به کارگردانی بهمن گودرزی و تهیه کنندگی عباس اکبری و سعید کمانی از فرداشب ساعت ۲۲ روی آنتن می‌رود.

 

این مجموعه تلویزیونی را علیرضا مسعودی نوشته و حسن پورشیرازی، نسرین مقانلو، امیر نوری، خشایار راد، شهرزاد کمال زاده، ماهان عبدی و … از بازیگران اصلی آن هستند.

 

«سفر در خانه» درباره آقا کریم (حسن پورشیرازی) است که بعد از ۳۵ سال کار در کارخانه بازنشسته شده و جایزه سفر به مشهد را از آن خود می‌کند و به همراه خانواده راهی مشهد می‌شود، اما در این راه اتفاقاتی برای او و خانواده‌اش به وجود می‌آید.

 

این مجموعه تلویزیونی قرار است در قالب ۱۷ قسمت هر شب ساعت ۲۲ پخش وساعات ۱۶، ۱۰، ۴ تکرار می‌شود.

 

گفتی است؛ سریال‌های «گذر از رنج ها» ساعت ۱۸، بازپخش ۱۲، ۶، ۲۴، «جواهری در قصر» ساعت ۱۹، بازپخش ۱۳، ۷، ۱، «پرده نشین» ساعت ۲۳، بازپخش ساعت ۱۷، ۱۱، ۵ و سریال «سوران» جمعه‌ها ساعت ۲۴، بازپخش ۱۴ از شبکه تماشا پخش می‌شود.