کد خبر : 7596
تاریخ انتشار : شنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۷

«ثور۴» احمقانه و «ثور۵» غیرقابل پیش‌بینی

«ثور۴» احمقانه و «ثور۵» غیرقابل پیش‌بینی

کریس همسورث پس از اینکه «ثور ۴» را خیلی احمقانه خواند، گفت: «ثور ۵» باید «غیرقابل پیش‌بینی» باشد، چون «نمی‌خواهم آنقدر روند خسته‌کننده را ادامه بدهم که طرفداران چشمانشان برگردانند.»

به گزارش ایران فیلم پرس و به نقل از اسکرین، کریس همسورث درباره آینده فیلم ثور می‌گوید: نمی‌دانم که آینده برای این فیلم چیست، ثور که درحال حاضر در دنیای سینمای مارول شناخته شده و تا کنون 4 بخش را به نمایش گذاشته است، با این اظهار نظر همسورث تقریباً آینده‌ای مبهم را به خود دیده است.

 

آخرین بازی همسورث در سری فیلم ثور مربوط به “ثور، عشق و تندر” در سال 2022 میلادی است که طرفداران سری فیلم‌های مارولی را با طنز احمقانه و فیلمبرداری ضعیف در کنار داستانی ضعیف‌تر از آن ابراز نارضایتی کردند، در این میان بود که اظهار نظر خود همسورث به عنوان بازیگر اصلی تیرخلاص را به آینده فیلم زد، چون گفت: “ثور 4 خیلی احمقانه بود”.

 

وی در مصاحبه‌ای که اخیراً با اسکرین داشته رسماً تاکید کرد: هیچ نظر رسمی در این زمینه نیست که من در ثور آینده حضور داشته باشم ولی قول می‌دهم که این فیلم با توجه به عملکرد ضعیف ثور 4 قطعاًً غیرقابل پیش‌بینی است.

 

همسورث درباره ثور 5 مشخصاً گفت: «باید مراقب نحوه بیان داستان آن باشم، زیرا نمی‌دانم در مرحله بعدی چه اتفاقی می‌افتد. «همیشه صحبت‌هایی وجود دارد… قبل از اینکه هر چیزی رسمی شود، مردم ایده‌هایی را مطرح می‌کنند. اما رسماً نمی‌دانم.»

 

بیشتر بخوانید: خبر خوش برای طرفداران آسیایی «هری پاتر»

 

این درحالی است که همسورث با زیرکی در این زمینه تاکید کرد: من نمی‌خواهم این کار را تا زمانی ادامه دهم که مردم از دیدن فیلم اظهار نارضایتی کنند و به این نکته برسند که وقتشان هدر رفته است، اما واقعیت اینجاست که اگر من در این پروژه باشم تلاش می‌کنم که به‌گونه‌ای ایفای نقش کنم که هرگز با گذشته یکی نیست و تاکید دارم که قطعاً مخاطبان با غیرقابل‌ترین تصاویر و لحظات روبرو می‌شوند.

 

اظهار نظر این هنرپیشه هالیوودی درحالی است که اگرچه وی درباره ثور 4 اظهار نارضایتی کرده و بر این باور است که پروژه‌ای احمقانه بوده اما در واقعیت بازار می‌بینیم فروش 760 میلیون دلاری این فیلم به نوعی حساب منتقدان با طرفداران فیلم را جدا کرد.

 

همسورث همچنین درباره نظر منتقدان فیلم ثور 4 تأکید کرد: بزرگترین گروه منتقدان من دوستان و همکلاسی‌های پسرم بودند که رسماً اعلام کردند در این فیلم شاهد طنزی احمقانه بودیم نه یک فیلم اکشن و میخکوب‌کننده.

 

به‌هرحال ظاهرا بعد از این اظهارنظر همسورث به عنوان بازیگر اصلی سری فیلم های ثور باید منتظر باشیم تا اخبار بیشتری از این فیلم جدید به گوش برسد و تیزرهای رسمی آن پخش شود.

 

ثور (انگلیسی: Thor) فیلمی ابرقهرمانیِ آمریکایی محصول سال 2011 است که بر پایهٔ شخصیت ثور از مارول کامیکس روانه بازار شده. این فیلم را مارول استودیوز تولید کرده و توسط پارامونت پیکچرز توزیع شده‌ است. ثور  چهارمین فیلم در دنیای سینمایی مارول (MCU) به‌شمار می‌رود.